مارکسیستهای نو

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم الله الرحمن الرحیمچند سالی است که جریانات چپ گرای متمایل به مارکسیسم دوباره جان گرفته اند و فعال... با عنوان : مارکسیستهای نو بخوانید :

بسم الله الرحمن الرحیم

چند سالی است که جریانات چپ گرای متمایل به مارکسیسم دوباره جان گرفته اند و فعالانه دارند فعالیت می کنند و متاسفانه دوباره چون دهه 50 عده ای از کسانی که مدعی اسلام ناب هستند و یا حتی لیرال منش ها به آن دامن زدند و اسلام التقاطی جدیدی را درست نمودند و اینک که جنبش های مارکسیستی با نگرش های انقلابی و وارداتی از کشورهای آمریکای لاتین که خود را در مقابل امپریالیسم آمریکا قرار داده اند در جامعه گسترش یافتنه اند  و بخصوص جو دانشگاه ها را دارند در دست می گیرند تازه می گویند چرا این چنین شد.

خوب به یاد دارم که چند سال پیش در یکی از سخنرانی های دکتر حسن عباسی بود که از شخصیت چه گوارا تعریف و تمجید می کرد و در عین حال دولت وقت ( دولت آقای خاتمی ) را متهم به سهل انگاری در ایجاد جو مارکسیستی می نمود . تا آن زمان من چه گوارا را نمی شناختم و از همان جا بود که رفتم تا ببینم این چه گوارا کیست و شناختمش. دکتر عباسی چه گوارا را مصداق فرموده امام حسین می دانست که فرموده بود اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید .این گونه تجلیل از شخصیت هایی چون چه گوارا و کاسترو و.... منحصر به دکتر عباسی نبود و در کلام دیگران نیز بارز شد اصولگرایان برای حفظ روحیه انقلابی به سوی این شخصیت های مرده دست دراز می کردند و جریانات به اصطلاح اصلاح طلب نیز برای آن که نشان دهند آزاده و انقلابی اند به سوی این سراب پیش رفتند . خوب به یاد دارم که در نشریه چلچراغ در سال گذشته بود که دیدم دو سه صفحه اش را به چه گوارا اختصاص داده و چمران این سردار رشید اسلام تنها به اندازه خالی نماندن عریضه جا اشغال کرده بود. این گونه بود که ناگهان چه گوارا این مرد انقلابی ضد خدای برای خلق قیام کرده، در کنار سردار رشید اسلام شهید دکتر مصطفی چمران این سردار سپاه اسلام که برای خدا در راه رهایی انسان قیام کرده، قرار می گیرد و متاسفانه کار به آنجا می کشد که در هفته دفاع مقدس ، هفته دفاع از ارزشهای والای اسلامی آن هم در ایام ماه مبارک رمضان ، بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و جنبش عدالت خواه از فرزندان چه گوارا دعوت می کند که اوج انحرافات مارکسیستی است و آن گاه قصد دارند تا مقام چمران تا چه گوارا پایین بیاورند.و چمران را همچون سایر مجاهدان الی الله در مظلومیت نگه دارند .و این کار کردند و این فرزندان چه گوارا بودند که چه گوارا را ضد خدا دانستند و راه بر گمراهان بستند که اگر مردان خدا می خواهید باید به چمران نگاه کنید و اگر مردان ضد می خواهید به چه گوارا. باید بر سر مسئولان و به اصطلاح فرهنگ سازانی که به نام اسلام ناب محمدی ، مارکسیسم انقلابی آمریکایی را به جوانان و مردم قالب می کنند فریاد کشید که انحراف تا کجا؟

با این تفاصیل دیگر قبح مارکسیست شدن نیز چون سکولار شدن شکسته شد و دیگر نباید انتظار داشت که التقاطیون تروریست منفور در نزد مردم که روزگاری بر مردم عادی آتش می گشودند و در کنار صدام به این ملک و ملت خیانت کردند و در طول یک دهه اخیر به عناوین مختلف از جمله نشریات زنجیره ای و کتب خاطرات جداشدگان و .... سعی در بازگشت به جامعه داشتند دوباره برگردند.

 اوج بدبختی را امروز مشاهده می کنیم که سازمان مجاهدین خلق ؛ نه ، منافقین خلق ، نه ، خائنین خلق در چند روز گذشته در کمال وقاحت با پیامک هایی از مردم دعوت می نمایند تا در روز هفتم تیر مصادف با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و هفتاد و دو تن از صدیق ترین یاران امام و انقلاب در مکان های مشخص شده دست به راهپیمایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بزنند . این دیگر واقعا بدبختی است.آیا مسئولین خوابند یا خود را به خواب زده اند ؟

امروز عدالتخواهی دارد در چنگال مارکسیسم آمریکایی گیر می افتد ، اصولگرا و اصلاح طلب رو به سوی انحراف پیش می روند و ندای اسلام سر می دهند . چه باید کرد . التقاط چونان اوایل انقلاب دارد ریشه انقلاب را میزند . آن روز مطهری بود که دیگر نیست .آن روز بهشتی بود که دیگر نیست. ....

خدا به فریاد ما برسد.دارند ما را به کجا می برند . و در این آب گل آلود متفکرین و اندشمندان و صاحبان قلم و مسئولین فرهنگی و عقیدتی جامعه در حال کوبیدن چماق های قدرت بر سر یکدیگرند و یا اختلاف سلایق آن ها را به دشمنی با هم برانگیخته و از این طرف دشمن در فتح سنگر به سنگر است و اعتقادات اسلامی  را هدف قرار داده است . در حالی که عده ای در این طرف مرزها با احتکارو گرانفروشی دمار از روزگار مردم در می آورند و تحریم ها از سوی دیگر وضع اقتصادی مملکت را دارد فلج می کند باز هم چنان  رهبران فکری و اندیشمندان  ما به فکر درگیری های داخلی اند.

به یاد دارم حدود 10 سال پیش مقام معضم رهبری می فرمود که قضیه آندلس را دارند سر ما در می آورند و بارها در آن ایام نشریات مختلف از آن گفتند .

وقتی در اوایل دهه هفتاد مقام معظم رهبری نسبت به تهاجم فرهنگی هشدار دادند مدتی درباره آن گفتگوهایی شد و بعد انگار این قضیه تمام شد و مسئولین آن را نادیده گرفتند و این بار این چنین شد.

انشاالله که خدا بخیر کند.

 

 ...
نویسنده : محمدمهدی اسدزاده بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 5 تير 1387 ساعت: 19:46

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :