چرا باید از روحانی بترسیم؟/خطر را جدی بگیرید! | بلاگ

چرا باید از روحانی بترسیم؟/خطر را جدی بگیرید!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بر خود لازم می بینم انتخاب حجت الاسلام دکتر شیخ حسن روحانی را به مردم ایران، امام خامنه ای و شخص دکتر روحانی به عنوان منتخب مردم ایران تبریک عرض می کنم.

قبل از انتخابات تخریب هایی که حدود چهار یا حتی بیشتر علیه دکتر روحانی بود اوج گرفت.

یاد دارم بعد از انتخابات 84 بود که در نشست سیاسی کانون نشر اندیشه های نو دانشگاه آژاد، به عنوان عضو شرکت می کردم. در یکی از این نشست ها یکی از خواهران در طرفداری از ایشان شروع کرد همین تهمت ها را بیان کردن. به او گفتم مسئله هسته ای جزو مسایل کلان نظام است و در دست یک شخص خاص یا حتی رئیس جمهور هم نیست.

قبل از این انتخابات نیز باز بنده و امثال بنده وارد شدیم تا به این شبهات جواب دهیم. هرچند به قول خود دکتر روحانی این قدر این دروغ بزرگ تکرار شده است که حتی طرفداران ایشان نیز آن را به عنوان نمودی بلند کرده و خط مشی خود می دانستند این در حالی بود که خود دکتر روحانی بارها آن را شفاف سازی کرده بود.

با انتخاب دکتر روحانی از همان صبح روز شنبه دو جریان ابتدا در قالب مطالب سایت ها و سپس در تلوزیون های بی بی سی و صدای آمریکا و رسانه های ضدانقلاب و در ادامه به شکل پیامکی در سطح وسیعی شیوع پیدا کرد.جریانی به عنوان طرفدار روحانی و جریانی به عنوان مخالف روحانی. این دو جریان در صدد اختلاف انداختن بین مردم بوجود آمده است و متاسفانه خیلی سریع در جامعه رشد کرد و باعث بوجود آمدن درگیری هایی بین طرفین تا حد فیزیکی گردید. و از همه مهمتر به مسئله ای با عنوان ترس از روحانی شد. آن چه در پی می آید زنگ خطری است که دوستان بایستی به آن توجه ویژه داشته  باشند. آیا باید از روحانی واقعا بترسیم یا آن که این تنها ذهنیاتی است که توسط عده ای خاص برای ناامن جلوه دادن فضای جامعه پیگیری می گردد؟

این نکته نیز لازم است که پس از انتخابات دوم خرداد76 نیز چنین جوی اما در دز بمراتب پایین تر وجود داشت. بعد از انتخابات سوم تیر 84 نیز با افزایش دز آن دوباره تکرار گردید. و اکنون با دزی بمراتب زیادتر و سریعتر در حال رشد است. هموطن در اندازه خود جلوی این ویروس را بگیر.

حضور برخی به عنوان طرفدار جناب روحانی و کشف حجاب تحریکی و اجباری دختران حاضر در بین طرفداران، شعارهای ساختارشکنانه و...  از سویی و در سوی مقابل نیز ایجاد فضای یاس و سرخوردگی ، تردید، ترس و ... به صورت پیامکی ، ایمیلی، نشریات و .... در دستور کار قرار گرفته است.


انتشار: نگاه فارس -متصل به طناب - بانوی بهشت - عصرکازرون - هفته نامه شهرسبز شماره 227 مورخ 4 تیر 1392-


خطر را جدی بگیرید!!!
با پیروزی انقلاب، دشمن حربه های متفاوتی برای کند کردن روند انقلاب اسلامی در جهان به خصوص در کشورهای اسلامی و از همه مهم تر در داخل ایران به کار برده است.
برای این امر از همان ابتدا دو جریان داخلی و خارجی را دنبال نموده است.جریان داخلی به دنبال اختلاف افکنی و ایجاد بدبینی بین نیروهای داخلی و ارزشی و وفادار به نظام و مردم و همچنین فاصله انداختن بین نظام و مردم بوده و هست. اما علی رغم تمام فعالیت هایی که داشته اند نتوانسته اند تا کنون کاری از پیش برند.
در سال 88 با حضور حداکثری و بیش از 80 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری که خود رکورد بی سابقه ای در دنیا بود، خط فتنه و ایجاد شبهه در اذهان عمومی را بوجود آوردند. این حرکت باعث شد تا بسیاری از مردم نسبت به دولت و نظام بدبین شوند. از آن پس بود که دشمن خط نفاق جدیدی را در بین نیروهای طرف مقابل جریان فتنه آغاز کرد. خطی که خیلی زود تحت عنوان جریان انحرافی شناسایی و منزوی شد.
تمام این امور با تیزبینی رهبری معظم انقلاب رصد و خیلی زود نقش برآب شدند.
اکنون که بار دیگرمردم ایران به خلق حماسه هفتاد درصدی دست یافته اند، دشمن راه جدیدی را در میان دو جریان طرفدار رئیس جمهور منتخب و کسانی که به رئیس جمهور منتخب رای نداده اند به خصوص جریان نیروهای بسیجی و ارزشی به راه انداخته است.
در طرف طرفداران رئیس جمهور منتخب با ایجاد این ذهنیت که رئیس جمهور منتخب مخالف نظام است، خواهان آزادی بی قید و بند، دوستی با آمریکا و... سعی دارد برخی از کسانی را که به روحانی رای داده اند و از نیروهای ارزشی هستند از همکاری با دولت منتخب باز داردتا بتواند بهتر نیروهای موافق و همسو با خط خود را برای پست ها به سوی دولت رهنمون سازد و دولت منتخب را مجبور سازد تا باور کند که تنها این افراد هستند که با او همکاری می کنند. و دولت را به مقابله بکشاند. هرچند شخصیت روحانی و سوابق او نشان از این دارد که فریب این بازی ها را نخواهد خورد.
اما حضور برخی به عنوان طرفدار و کشف حجاب تحریکی و اجباری دختران حاضر در بین طرفداران، شعارهای ساختارشکنانه و... از این قبیل است.
در سوی مقابل نیز ایجاد فضای یاس و سرخوردگی ، تردید، ترس و ... به صورت پیامکی ، ایمیلی، نشریات و .... در دستور کار قرار گرفته است.
لازم است تا تمام نیروهای ارزشی به پیام تبریک مقام معظم رهبری در خصوص حماسه سیاسی 24 خرداد و تبریک به جناب حسن روحانی منتخب ملت ایران برای پست ریاست جمهوری با دقت و بدور از سیاسی نگری نگریسته و نکات مهم آن را برداشت کنند.
همچنین در پی لینک مقاله حجت الاسلام رضا صنعتی محقق و پژوهشگر شهرمان و نویسنده کتاب گفتمان مصباح(در دفاع از حملات به آیت الله مصباح یزدی) و همچنین لینک پیام امام خامنه ای گذاشته می شود.

http://www.salmanpress.ir/fa/news/2087/%D8%AA%D9%85%D8%AC%D9%8A%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%AF%DA%AF%D9%88%D9%8A%D9%8A-%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%81%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D9%8A-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=22939

گوشه ای پیام مقام معظم رهبری:
- اكنون كه حماسه‌ی سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه‌ی بیست و چهارم خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته‌های رقابت، باید جای خود را به همكاری و رفاقت داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز جایگاه شایسته‌ی خود را به دست آورند. هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید كسی را به رفتار و گفتاری دور از شأنِ خردمندی و فرزانگی وادار كند. نگذارید بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته‌های پلید خویش كنند. وحدت ملی و رفق و مدارا پشتوانه‌ی امنیت كشور و خنثی‌كننده‌‌ی ترفندهای دشمنان است.

۲- رئیس‌جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌‌ی ملت است. همه باید برای دست یافتن به آرمانهای بزرگی كه رئیس‌جمهور و همكاران وی در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، به آنان كمك و با آنان همكاری صمیمانه كنند.

بر همگان لازم است تا با بصیرت با خط جدید دشمن که در صدد ایجاد تردید، ترس، اختلاف افکنی و سرخوردگی نیروهای ارزشی از سویی و غرب زدگی و بی بند و باری و تقابل و رودررویی با نظام از سویی دیگر است برخورد نمایند و از انتشار پیام ها و ایمیل ها و ... که در این راستا هستند بپرهیزند و جامعه را نسبت به این حرکات مسموم آگاه سازند....
نویسنده : محمدمهدی اسدزاده بازدید : 35 تاريخ : چهارشنبه 29 خرداد 1392 ساعت: 0:4