چرا تعدی؟ تجاوز؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

باید گفت که آنان از خونی می‌هراسند که بر شمشیرها پیروز می‌گردد. خون‌هایی که در طول تاریخ جوشش کرده‌اند و انقلاب‌ها پدید آورده‌اند.آن‌ها خشم‌شان از این است که خداوند به مؤمنین وعده داده است:« فان حزب الله هم الغالبون»

انتشار: نشریه علم الهدی ؛ اردیبهشت 92 - کازرون نما - بسیج رسانه فارس -


وقتی این‌ها را می‌خواندم،به یاد مجلس یزید بن معاویه افتادم که چوب خیزرانش را بر لب و دهان مبارک سیدالشهداءمی‌زد و می‌گفت: برخیزید ای کشته شدگان بدر و احد که انتقام شما را گرفتم! حالا اینفرزندان خلف یزید، پیکر بزرگان اسلام که جانفشانی‌ها کرده‌اند در راه اعتلای کلمه اللهرا به عنوان مشرک از قبر بیرون می‌کشند و می‌ربایند!

قبلاًها وقتی در موردآخرالزمان و حوادث پیش از قیام قائم(عج)، می‌خواندم و یا می‌شنیدم، برایم خیلی سختبود باور کنم.

با خود می‌اندیشیدمیعنی آن زمان که سفیانی قیام می‌کند، در حالی که احادیث معتبر نه از ائمه شیعه، بلکهاز خود پیامبر، وجود دارد که او را و اعمال او را تشریح کرده است، چگونه می‌شود مسلمانیدر کنار او قرار گیرد؛ اما حالا با وضعی که در سوریه پیش آمده و هتک حرمت قبور مسلمینو به تازگی قبور بزرگان امت چون جناب جعفر طیار- که پیامبر (ص) او را دارای دو بالدر بهشت دانست و در کتب تاریخی اسلام از صحاح سته اهل سنت گرفته تا کتب روایی شیعهآمده است- یا حجر بن عدی – که احادیثی هم از حضرت رسول(ص) و هم از امیرالمومنین(ع)در خصوص شأن و جایگاه والای او بیان شده است- و افتخار کردن وهابیون به این عمل، وتهدید برای ادامه آن، به عینه مشاهده می کنیم که عده ای از امت رسول خاتم(ص) چگونهراه انحراف جسته اند که بدترین و شنیع ترین اعمال را در قاب اسلام به تصویر می کشند.

در پی این اقدام هایکی از این تروریست ها، در صفحه خود در فیسبوک، بعد از افتخار به این اعمال، آن رادر راستای شرک زدایی از اسلام! و عصبی کردن فرزندان خمینی و شیعیان! می داند. یکی دیگراز این افراد نیز بعد از تهدید به این که علی را نیز نبش قبر خواهیم کرد! خود را ازفرزندان معاویه بن ابوسفیان می‌خواند و به این اعمال افتخار می‌کند.

وقتی این‌ها را می‌خواندم،به یاد مجلس یزید بن معاویه افتادم که چوب خیزرانش را بر لب و دهان مبارک سیدالشهداءمی‌زد و می‌گفت: برخیزید ای کشته شدگان بدر و احد که انتقام شما را گرفتم! حالا اینفرزندان خلف یزید، پیکر بزرگان اسلام که جانفشانی‌ها کرده‌‌اند در راه اعتلای کلمهالله را به عنوان مشرک از قبر بیرون می کشند و می ربایند!

شاید این سئوال برایخیلی‌ها پیش آمده باشد که آقا چرا چنین کرده‌اند؟ مگر از جنازه‌های کسی که 1400 سالپیش کشته شده، چه کاری ساخته است؟

باید گفت که آناناز خونی می‌هراسند که بر شمشیرها پیروز می‌گردد. خون‌هایی که در طول تاریخ جوشش کرده‌اندو انقلاب‌ها پدید آورده‌اند.

آن‌ها خشم‌شان ازاین است که خداوند به مؤمنین وعده داده است:« فان حزب الله هم الغالبون»

پیکر حجر را می ربانیدتا به آیندگان بگویند حجر افسانه بوده است چونان رستم و سهراب و سیاوش و اینها تنهاداستان پردازی شیعه است. کدام حجر کدام جعفر، کدام زینب، کدام رقیه، کدام حسین، کدامعلی.

وقتی مستر همفر درکتاب خاطراتش می نوشت که می خواستیم کعبه را هم خراب کنیم ولی محمد بن عبدالوهاب وآل سعود مخالف بودند که الآن موقعش نیست! و من می‌خواندم با خود می‌اندیشیدم که مگرچنین چیزی ممکن است، آخر به چه دلیلی و بهانه‌ای، اکنون می‌بینم با قرآن به جنگ قرآنمی‌آیند، پس بخواهند به نام ذات اقدس الله و در زیر پرچم لا اله الا الله، بیت اللهالحرام را تخریب کنند جای تعجب ندارد.

و ما در کجای داستانقرار خواهیم گرفت؟ و روز قیامت چه خواهیم گفت؟ و درکدامین جبهه هستیم؟ آیا برای قلبداغدار ولی عصر(عج) مرهم‌ایم یا تیر؟

چیز دیگری نیز درگفتمان تروریست ها دیدم که برایم جالب آمد و آن این بود که کشتن شیعه و محبان اهل بیتحتی از اهل سنت، مقدم است بر جنگ با اسراییل زیرا اینان خطرناک‌تر هستند!

...
نویسنده : محمدمهدی اسدزاده بازدید : 43 تاريخ : سه شنبه 24 ارديبهشت 1392 ساعت: 13:33